Promosyon Bu
Your Cart

Ajanda ve Defterler

Ajandalar ve Defterler her yıl sonunda yeni yıla girmeden firmaların markaların en çok tercih ettiği hediyelerden promosyon ürünlerinden biridir. Yeni yıla girerken müşterilerine yeni yılın tarihleri olan sayfalarında tarihli ajanda veya günümüzde artık daha kullanılır olan tarihsiz ajanda defterler promosyon olarak hediye edilmektedir.

Tarihli Ajanda

Tarihli ajandalar iç kısmında kişisel bilgiler kısmı önemli telefon numaraları yıl içerisindeki tatiller ve diğer bilgilerin bulunduğun ve hergün için veya 2 gün için 1 sayfa ayrılmış şekilde olan ajanda türüdür. Aylık yıllık plan için genellikle kullanılmakta gün içersinde yapılanlar veya yapılıcak olanlar tarihli ajanda 'ya not edilmektedir.

Tarihsiz AjandaDefter

Tarihsiz Ajanda defter günümüzde tarihli ajandaya göre daha çok kullanılır olmuştur. İçerisinde o yılın tarihleri bulunmamaktadır. Sayfanın sağ üst kısmında tarih kısmını kendiniz yazabilceğiniz bir kısım bulunmaktadır. Bu şekilde yıl içersinde dolduramadınız tarihli ajandayı diğer yıla geçtiğinizde günlerde uyumsuzluk olmakta tarihsiz ajanda defter de bu problem olmadığı için ve yıllar geçsede kullanabilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 133 (12 Sayfa)