Öğrenci Sınav Setleri Okulların Vazgeçilmezi Oldu.


Bu yazımızda okullarda sınav esnasında olması gereken sınav setleri hakkında bilgilendirme içeriği yapacağız.


1- Sınav Seti Okula Ne Fayda Sağlar?

Öğrencilerin sınav zamanı en aktif kullandıkları şey, Kalem, Silgi, Kalemtraş ve not defterleridir. Bu alanda öğrencileriniz sınav esnasında akılda kalıcı ibareler ile sınav seti üzerinde ki reklamı okur ve okulunuzun reklamı da aynı anda yapılmış olur. Bir diğer konu ise, okulunuzun reklamı okul dışında da yapılmış olur. Öğrenci eve gittiğinde, veya dışarıda başka bir yerse olsa bile, kalemi ve yanında ki öğrenci sınav setini kullanmaya başladığında hangi okulda okuduğunu, çevresinde ki insanlar da görmüş olacaklar. Bu bağlamda okulun reklamı öğrencinin gittiği her yerde yapılmış olacaktır.

2- Öğrenci sınav seti ucuz olmalı mı ?

Ülkemizde ve tüm Dünya da hijyen artık ilk sırada gelmektedir. Öğrencilerimize verdiğimiz değer kaliteli baskı ve hijyenik ürünlerden oluşmaktadır. Sağlıklı bireyler için kalem, silgi ve defterlerin de hijyenik olması önem arz eder. Okulların satın almak istediği promosyon ürünleri, kalem, kalemtraş, silgi, çanta, defter, kalemlik, cetvel, makas gibi materyallerin üretiminde sağlık raporu çok önemlidir. Burada önemli olan ucuz sınav seti almak yerine sağlık raporu alınmış, belgeli ürünleri tercih etmek gerekir.


3- Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Promosyon sınav seti imalatımız olan sınav setleri eğitim kurumları, özel okullar, kurslar için sınavlarda en çok tercih edilen promosyon ürünleri'dir.

Promosyon sınav seti imalatını bünyemizde yaptığımızdan dolayı ve stoklu ürünleri bünyemizde bulunduğumuzdan dolayı rakip firmalarımıza göre daha hızlı teslimat yapmaktayız.

Setlerimizde kullandığımız naturel kurşun kalem yerli üretim olup 1.sınıf Fatih markadır. İsteğinize göre kaleme tek renk veya 4 renk olarak tampon baskı ve uvi baskı yapılabiliyor.

Sınav seti içinde kullandığımız silgimiz yerli üretim ve içerisinde pvc ve kanserojen madde içermeyen sağlık belgesi onaylı ürünlerden oluşmaktadır.