Promosyon Bu
Your Cart

Kalemler

Kalemler hayatımızın her alanında yer alan aslında zorunlu ihtiyaçlarımızdan biridir. İş yerlerinde devlet dairelerinde sınavlarda okullarda birçok yerlerde kaleme ihtiyaç duyarız. Yeri geldiğinde imza atmak için mavi tükenmez kalem yeri geldiğinde sınavda kullanmamız için kurşun kaleme ihtiyaç duyarız. Şirketler bünyesinde tükenmez kaleme ihtiyaç duyduğu için bunu markalarının basılı olduğu promosyon kalemler ile daha uygun birim fiyatlara satın alabilmektedir.

Kalem Setleri

Kalem setleri bir kutu içerisinde genellikle hediye edilmek için lüx kutu içerisinde olmaktadır. İç kısmında tükenmez kalem dolma kalem set halinde yer almaktadır. Kişiye özel olarak hediye etmek için kalemlerin üzerine marka veya hediye edilcek kişinin ismini soyismini yazıp kalemin daha özel bir hediye olmasını sağlıyabilirsiniz.

Metal Kalemler

Metal kalemler üzerlerine lazer kazıma ile firmaların markaların logolarının kazındığı ve logolarının çıkması söz konusu olmadığı için en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Metal olması bakımından daha dayanıklı ve şık görünmesini sağlamaktadır metal kalemler bundan dolayı tercih sebebidir.

Plastik Kalemler

Plastik kalemler şirketlerin en çok kullandığı sarf malzemelerindendir. Hastanelerde kamu kurumlarında bankalarda diğer sektörlerde plastik kalemler çok kullanılmaktadır. İmza atarken form doldururken en çok aranan kalemdir. Çevirmeli tükenmez kalemler ve üstten basmalı tükenmez kalemler olarak çeşitlendirebiliriz.

Kurşun Kalemler

Kurşun kalemler en çok okul ve eğitim kurumlarının tercih ettiği kalemlerdir. Üniversiteler, kolejler, okullar, sürücü kursları gibi kurumlar kurşun kalemleri ne daha çok ihtiyaç duymaktadır. Promosyonbu.com Yerli İmalat Fatih marka kalemleri kullanmaktadır.

Fosforlu Kalemler

Fosforlu kalemler eğitim kurumları ve bazı sektördeki firmaların en çok kullandığı kalemler arasındadır. Fosforlu kalemler papatya şeklide 5 renk bir arada olduğu gibi her renk ayrı ayrı olarakda bulunmaktadır.

Touch Pen Dokunmatik Kalemler

Dokunmatik kalemler kalemlerin üst kırmında yumuşak silikonumsu malzemeden yapılmış olup cep telefonu tablet v.b ürünlerin dokunmatiğini kullanmak için yapılmıştır. Bu şekilde parmak izi olmayıp dokunmatik olarak kullandığımız cihazları touch pen dokunmatik kalem ile kullanabiliriz.
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 623 (52 Sayfa)