Promosyon Bu
Your Cart

Matbaa Ürünleri

Promosyon matbaa ürünleri promosyon alanında matbaa olmazsa olmazlar arasında yer alır. Matbaa ürünleri olarak bir çok ürün model üretildiği gibi yapılan promosyon ürünlerin tamamlanması için matbaa ya ihtiyaç vardır. Promosyon sınav setleri kalem silgi kalemtraş olarak hazırlanıp karton kutuya konulmakta matbaa da karton kutulark basılıp bir set haline gelmektedir.

Promosyon Matbaa Ürünleri

Matbaa ürünleri olarak en çok kullanılan ürünlerin başında küp bloknot, dik unutmayınız bloknotu gelmektedir. Bir çok firmanın tercih ettiği bloknotlar müşterilerin masalarında yer bularak geniş bir kitleye reklamınızı göstermektedir. Diğer promosyon matbaa ürünlerinden bahsetmek gerekirse; Karton çantalar, ajandaları ve defterleri yaptığımız promosyon ürünleri set haline getirdiğimiz kutular matbaa alanında üretilmektedir. Spiralli bloknot defterler kapaklı bloknot defterler en çok üretimi yapılan matbaa promosyon ürünleridir.

Matbaa Ürünleri Fiyatları Neden Bizde Uygun?

Promosyonbu.com olarak matbaa alanında geçmiş yıllara varan deneyimimiz ve ekibimiz ile promosyon matbaa ürünlerini müşterilerimize en uygun fiyat ve hızlı teslimat ile teslim etmekteyiz. Ofset baskı makinaları, selefon, kesim, yapıştırma ve mücellit kısmında yer alan ekibimiz ile diğer promosyon firmalarına göre daha hızlı iş teslimi yapmaktayız.

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 40 (4 Sayfa)