Promosyon Bu
Your Cart

Okul Promosyonları

Okul Promosyon Ürünleri

Okul promosyon ürünleri okulların, eğitim kurumların ve diğer sektörlerinde kullandığı promosyon ürünleri içermektedir. Eğitim kurumları okul promosyon ürünlerini bursluluk sınavlarında, deneme sınavlarında ve okul tanıtımlarında promosyon ürünlerini kullanmaktadır. Okul promosyon ürünleri ihtiyacınıza göre set ve paket halinde yapabilmekteyiz.
Promosyonbu.com birçok okul promosyon ürünü ile müşterilerinin promosyon ürünleri ihtiyacını karşılamaktadır. Okul promosyon ürünlerinde birçok ürünün imalatını bünyesinde yaparak en uygun fiyatları müşterilerine sunmaktadır.
Özellikle okul promosyon ürünlerinde en dikkat ettiğimiz şey ürünlerin sağlık belgesi olmasıdır.

Boya Kalemleri

Mum Boya Kalemleri ve Renkli Kuru Boya Kalemlerine promosyonbu.com ‘dan firmanız için özel tasarlanmış kutu görselleri ile boya kalem kutuları 6 ana renkten oluşan mumlu boya veya kuru boya kalemlerini temin edebilirsiniz.

Boyama Kitabı

Boyama Kitabı hepimizin en çok değer verdiği çocuklarımızın gelişimi ve boyama yeteneğini geliştirmek için ürettiğimiz bir ürünümüzdür. İç sayfaları eğitici şekilde hazırlanıp kapak kısmı firmanıza özel olarak tasarlanıp baskısı yapılmaktadır.

Öğrenci Sınav Seti

Öğrenci sınav setleri içerisinde  naturel kurşun kalem,  silgi,  kalemtraş  isteğe göre şeker,  cetvel, kitap ayracı, selpak tükenmez kalemler promosyon sınav seti kutusunun içerisinde yer alabilmektedir.

Silgiler

Okul promosyon ürünlerinde en çok tercih edilen ürünümüz silgiler yerli üretim olup içerisinde pvc ve kanserojen madde içermemektedir. Ürünlerimiz bu özelliklerinden dolayı iyi silmekte olup sağlık belgesi ile güvenli bir üründür.

Cetveller

Öğrencilerin dersleri ve sınavları esnasında kullanım gereksinimi duyduğu cetveller firmanızın isteğinize göre logo baskısı yapılıp promosyon ürünü olarak hediye edilmektedir.

Kalemtraşlar

Promosyonbu.com olarak kalemtraş ürünlerimizi yerli imalat ürünlerinden tercih etmekteyiz. Kalemtraşlar yerli üretim olup sağlık belgeleleride mevcuttur. Genellikle öğrenci sınav setleri içerisinde kalemtraşları kullanmaktayız set olarak.

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)