Promosyon Bu
Your Cart

Boya Kalemleri

Boya kalemleri yetişkinlerin ve çocukların boyama kitablarını renklendirip boyamaları için temel bir resim aracıdır. Boya kalemi fiyatları ürünün türüne, özellik ve adetine göre değişkenlik göstermektedir.

Promosyon Boya Kalemi Çeşitleri

Mum Boya Kalemleri ve Renkli Kuru Boya Kalemleri sulu boya ve pastel boya kalemleri olarak çeşitlendirebiliriz. Promosyonbu.com ‘dan firmanız için özel tasarlanmış kutu görselleri ile boya kalem kutuları 6 veya 12 ana renkten oluşan mum boya veya kuru boya kalemlerini temin edebilirsiniz.

Boya Kalemi Yaptırırken Neye Dikkat Edilmeli?

Promosyon boya kalemi yaptırırken en önemli etki sağlık belgesidir. Küçük yaşta çocuklarında kullanacağı için kalemi ısırmalarında ve ağızlarına sokmalarında herhangi bir sağlık problemi olmaması için sağlık belgesi olması gerekir. Kuru boya kalemi yaptırırken kalemin iç kısmındaki boyanın refili kalın ve kaliteli olması gerekir. Boya kalemi kullananlar bilir iç kısmı yumuşak olduğu için boya kalemlerinin açarken çabuk kırılmaktadır. Kaliteli kalın iç boya kısımlarında bu problem yaşanmamaktadır. Promosyonbu.com yerli imalat Fatih marka boya kalemleri kullanmaktadır.

En Uygun Fiyatlı Boya Kalemi

Promosyon boya kalemi en uygun fiyatlı promosyon ürünleri promosyonbu.com’da bulabilirsiniz. Direk imalatçı fabrikadan aldığımız için ürünleri stoklu ve hızlı şekilde teslimat yapmaktayız. Stoklu ve aracı olmadan direk imalatçıdan aldığımız için ürünleri müşterilerimize en uygun fiyatları sunmaktayız boya kalemlerinde.
Sizde promosyonbu.com farkını yaşamak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)