Promosyon Bu
Your Cart

Cetveller

Cetveller mesafeleri ve cisimleri ölçmek düz bir çizgi çizmek için kullanılan bir araçtır. Farklı boyutlarda malzemelerde ve şekillerde cetvel çeşitleri bulunmaktadır. Cetveller öğrenciler için çok tercih edilen ürünlerin arasında yer almaktadır. Cetveller sınav setleri okul eğitim setleri içerisinde set olarak da kullanmaktayız. Sınav setleri içerisinde cetvellere yer vererek sınav esnasında kullanmalarını sağlamaktayız. Promosyonbu.com olarak cetvelleri direk imalatçı firma ile çalışarak aracısız direk imalatçıdan ürünleri almaktayız ve ihtiyacınıza göre baskısı yapılıp hızlı ve uygun fiyatlar ile müşterimize teslim etmekteyiz.

Cetvel Çeşitleri

Cetvel çeşitleri ahşap, plastik ve kağıt olarak firmamızda bulunmaktadır. Cetveller 10cm 15cm 20cm ve 30 cm olarak farklı boyutları bulunmaktadır. Ahşap cetvellere tampon baskı ve lazer kazıma ile markalama yapılabilmektedir.

Cetvel Baskı

Promosyon ürünlerinde cetvellere pvc olan hazır cetvellere tampon baskı uvi baskı olarak baskı yapabilmekteyiz. Ahşap olan cetvellere tampon baskı ve lazer kazıma olarak logo baskısı yapılabilmektedir.
Kağıt cetveller size özel tasarım yapılarak isterseniz özel kesimli şekilde de isteğinize göre yapılabilmektedir.

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)