Promosyon Bu
Your Cart

Kalemtraşlar

Okul promosyon ürünlerinde en çok kullanılan ürünlerden biri olan kalemtraşlar yerli imalat ürünlerimizdir. Kadın çocuk genç erkek demeksizin herkesin ihtiyaç duyduğu kalemtraşlar sınavlarda en çok ihtiyaç duyulan promosyon ürünüdür kullanılan kurşun kalemlerin ucunun açılmasında kelemtraşa ihtiyaç duyarız. Sağlık raporu olan ürünler kullanarak çocuklarımızın sağlığını önemsiyoruz.

Promosyon Kalemtraş

Promosyon kalemtraş ürünleri üçgen oval diktörtgen olarak 3 çeşitte bulunmaktadır. Kalemtraşlar okul promosyonlarında sınav setleri içerisinde kullandığımız promosyon ürünlerindendir.

Kalemtraş Fiyatları

Promosyon kalemtraş ürünlerini direk imalatçı firmalardan temin ettiğimizden dolayı arada aracı olmaksızın stoklu ve yüksek adetli aldığımızdan dolayı müşterilerimize uygun fiyatlı ve hızlı teslimat yaparak müşterilerimiz ihtiyacını hızlı şekilde karşılıyoruz. Yerli üretim kalemtraşları kullanarak kalemtraş yapımında kullanılan plastik ürünlerin ve metal kısmın kalemtraş oluşturduktan sonra sağlık raporunun olmasına dikkat ediyoruz.

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)