Promosyon Bu
Your Cart

Boyama Kitabı

Boyama kitapları çocukların için fiziksel ve zihinsel gelişimine katkı sağlıyan bir promosyon ürünü olmaktadır aslında. Eğitim öğretime küçük yaşta çocuklar aslında boyama kitabı ile başlamaktalar. Bu şekilde sanata teşvik edip yeni bir bakış açısı kazandırmış oluyor çocuklara boyama kitabları. Boyama kitabında boya kalemi ile boyama yaparken farklı renkleri kullanıp renkleri ayırt etme renk kombinasyonu yapmayıda öğrenmekteler.

Boyama Kitabı Neden Bizde Yapılmalı?

Promosyonbu.com boyama kitaplarını eğitici bir hale getirmiştir çünkü. Nasıl mı çocuklarımız boyama yaparken hem öğretici ve eğitici olması bakımından alfabedeki harflere ve sayılara yer vererek hem sayıları harfleri öğrenip hemde boya yapacakları bir boyama kitabı oluşturduk. İç kısmında dişlerini her gün fırçalaması gerektiğini öğrenmesi için dişlerini fırçalayan bir çocuk görseline yer verdik. Hayvanlara süt veren çiçekleri sulayan görseller koyarak hayvan severliği ve doğa sevgisini aşılamak istedik. Sadece bir boyama kitabı değil eğitici öğretici bir boyama kitabı oluşturduk.

Ucuz Boyama Kitabı

Ucuz boyama kitabı isteğinize göre oluşturabilmekteyiz. İhtiyacınıza göre boyama kitabı yapılabilceği gibi standart olarak yaptığımız boyama kitablarınıda düşük adetlerde uygun ucuz fiyata temin edebilirsiniz bizden. Boyama kitabının boyutları iç sayfa sayıları kapak kalınlığı iç sayfa kalınlığı gibi özellikleri değiştirilerek daha ucuz boyama kitabı yapabiliriz.

Boyama Kitabı Fiyatları

Boyama kitabı fiyatları adete göre değişebilmekte olup adet arttıkça birim fiyat düşmektedir. Promosyonbu.com hazırladığı boyama kitablarının iç kısımları yüksek adetli basarak sadece kapakları firmaya özel baskısını yaparak müşterilerine en uygun boyama kitabı fiyatları sunmakta birlikte hızlı ve kaliteli teslimat yapmaktadır.

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)